Alexander and Wilks Plain Projection Door Stop in Satin Brass PVD - AW601-75-SBPVD
SKU: AW601-75-SBPVD
Manufacturer part number: AW601-75-SBPVD
GTIN: 5056477600897
Delivery date: 1-3 days
Alexander and Wilks Plain Projection Door Stop in Satin Brass PVD
  • Manufactured from a base of brass and finished in satin brass PVD.
  • Priced and supplied in singles with fixings.
  • Product dimensions:
    • Overall Length - 75mm
    • Diameter - 20mm
    • Rubber Stopper - 5mm