Aries Door Handle on Square Rose - RMSQ060CP
SKU: RMSQ060CP
Manufacturer part number: RMSQ060CP
Delivery date: 1-3 days
Lever on square rose in polished chrome
  • Rosso Maniglie Aries Door Handle.
  • Supplied in polished chrome finish.
  • 50mm diameter rose 8mm deep.
  • 128mm lever length with a 60mm projection from the door face.